На Полтавщині лікар виписував небіжчикам рецепти на наркотики

На Полтавщині лікар місцевої лікарні незаконно виписував рецепти на право придбання наркотичного лікарського засобу "Трамадол" і психотропного лікарського засобу "Сибазон (Діазепам)".

У Миргороді Полтавської області затримано лікаря, який виписував рецепти на право придбання наркотичних речовин на небіжчиків, повідомили журналістам у прес-службі Полтавського обласного управління міліції в понеділок.

За даними прес-служби, встановлено факт близько 50 таких випадків. "Було встановлено, що протягом останніх трьох років, перебуваючи на посаді лікаря місцевої лікарні, чоловік незаконно виписував рецепти на право придбання наркотичного лікарського засобу "Трамадол" і психотропного лікарського засобу "Сибазон (Діазепам)", обіг яких обмежено відповідно до "Переліку наркотичних засобів , психотропних речовин і прекурсорів", - йдеться в повідомленні.

В даний час лікар відсторонений від виконання функціональних обов'язків. Йому пред'явлено звинувачення за ст.319 ч.2 (незаконна видача рецепта на право придбання наркотичних засобів) та ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Підозрюваний в даний час знаходиться на стаціонарному лікуванні в одній з лікарень обласного центру. Триває досудове слідство.

Читайте також:

У Донецькій області наркоман взяв заручників в аптеці

Лікарі: батьки останніми помічають, що їхня дитина - наркоман

Табачник відправить старшокласників до нарколога

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: