На Полтавщині міліція звільнила сирійця, якого 8 днів тримали на ланцюгу

Дата публікації
Перегляди
1675
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Полтавщині міліція звільнила сирійця, якого 8 днів тримали на ланцюгу

У сирійця відібрали всі особисті речі, побили і скували ланцюгами

Злочинне угрупування організував 33-річний полтавчанин, який вирішив збагатитися за рахунок іноземних студентів.

На Полтавщині в одному з сіл правоохоронці звільнили заручника - іноземця, громадянина Сирії, який провів в ув'язненні 8 днів, закутий металевими ланцюгами. Про це повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України.

Злочинне угрупування організував 33-річний полтавчанин, який вирішив збагатитися за рахунок іноземних студентів. Жертвою викрадення вони вибрали студента Харківського фармацевтичного університету, громадянина Сирії. Під приводом ведення спільного бізнесу іноземця заманили в Дніпропетровськ для обговорення нібито всіх нюансів, пов'язаних з перспективною справою.

Там у сирійця відібрали всі особисті речі, в тому числі телефон і паспорт, а потім побили і вивезли в Полтавську область.

Погрожуючи вбивством, злочинці змусили написати чотири боргові розписки, згідно з яким сирієць нібито раніше займав у них гроші. В той же час спільники по телефону зв'язалися з рідним братом викраденого, який проживає у Німеччині, і вимагали 17,5 тис. доларів США, інакше погрожували вбити заручника.

Крім того, на телефон дружини сирійця направили повідомлення, в якому її чоловік просив заплатити 10 тис. доларів або передати документи на квартиру в обмін на звільнення. Жінка звернулася в правоохоронні органи за допомогою. Співробітники УБОЗ встановили місце знаходження потерпілого і його викрадачів. Заручника звільнено, зловмисники затримані.

Всього чоловікам інкримінують вчинення 4 злочинів, за які суд може позбавити їх волі строком до 12 років з конфіскацією майна.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1675
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація