Перейти до змісту
На Полтавщині почали відлов свиней, які три місяці тому опинилися на волі та тероризували селян

На Полтавщині почали відлов свиней, які три місяці тому опинилися на волі та тероризували селян

Селяни найняли професійного ловця.

На Полтавщині почали відлов свиней, які від літа бігали і нищили городи селян. Господар свою худобу ловити відмовився. Самовільно люди не могли це зробити, бо поза законом. Саме тому люди найняли професійного ловця тварин, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Свині бігали селом Кізлівка три місяці - хтось випустив їх з сараю. На волі тварини бігали городами, де виїдали все ущент. За законом людям заборонено займатися відловом тварин. Саме тому довелося збирати на засідання райраду, свиней визнати безпритульними і шукати професійних ловців. На це виконкомом селищної ради виділив 50 тисяч.

Фахівців з відлову знайшли за сто кілометрів і уклали з ними договір. Ловці кажуть, що працювали лиш з собаками, а тому від допомоги місцевих не відмовилися. На першому полюванні вдалося спіймати близько півсотні свиней. Ловці залишаються в Кізлівці, бо мають спіймати решту.

Тих, кого ловлять, заганяють у старий сарай. Тут досі перебувають ті свині, яким втекти не вдалося. Вони живуть у фекаліях і усі разом: великі, малі, свиноматки і некастровані кнури. отже - постійно паруються і народжуються. Під час пологів, кнури поїдають поросят.

Відео У селі на Полтавщині почали відлов свиней, які від початку літа опинилися на волі

Вже три місяці як полтавським селом бігають свині та нищать городи. Хтось відчинив сарай і більше сотні голів розбіглися вулицями. Господар свою худобу ловити відмовився. Законного шляху вирішення проблеми шукали три місяці. І от найняли професійного ловця тварин. Спецоперацію бачила ТСН.  

У селі на Полтавщині почали відлов свиней, які від початку літа опинилися на волі

Власника свиней за тримання тварин в таких умовах так ніхто і не покарав. Після втечі з сараю, збирати їх він відмовився. На його захист став лише один сусід.

Після полювання ветеринари наполягають, що свиней треба перевести в новий сарай, що  за двісті метрів. Там на них чекає карантин упродовж двох місяців, ветеринарна перевірка, чіпування і розселення. Здорових свиней після того продадуть.

Саме з цих грошей планують відшкодувати збитки селянам. За літо свині з'їли в них увесь врожай. Деякі постраждалі готові взяти не коштами, а натурою.

Кореспондентка ТСН Наталія Гончарова.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин