На Полтавщині поліція затримала більше 40 рейдерів, які намагалися захопити агропідприємство

Ініціатори заворушень намагалися втекти, але поліція їх також затримала.

Поліція затримала десятки осіб, які намагалися захопити агропідприємство в Оржицькому районі Полтавській області.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Про рейдерів правоохоронцям повідомили місцеві жителі. На місце події виїхали слідчо-оперативні групи, патрульні наряди та спецпризначенці.

У підсумку поліція затримала більше 40 рейдерів. Ініціатори заворушень намагалися втекти на двох легковиках, але поліція їх також затримала в Оржицькому та Лубенському районах. Усіх затриманих доставили до поліції.

"Я вже попереджав. Для тих, хто досі не зрозумів. Ми живемо у правовій державі, де всі непорозуміння, у тому числі у господарчих відносинах, вирішуються у суді. Для рейдерів, які це ігнорують, повторюю - буде тільки обличчям у підлогу", - написав Аваков у Facebook.

У вас спокійний субботній вечір? Гарно! А у поліцейських Полтавщини - видалася робота. Щойно затримали більше 40 рейдер...

Опубліковано Арсеном Аваковим 4 листопад 2017 р.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко повідомив про створення у регіонах оперативних штабів для боротьби з аграрним рейдерством. За його словами, штаби працюватимуть у режимі оперативного реагування на спроби рейдерських захоплень земель або вирощеного фермерами урожаю. 

Залиште свій коментар