Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Полтавщині розпиляли меморіальний танк і гармату, які стояли на острові Слави

Відрізані частини бойової техніки вивезли з острова.

На Полтавщині невідомі розпиляли танк та гармату, які стоять на острові Слави посеред Дніпра. Хотіли завалити ще монумент заввишки десятки метрів, але навіть професійні різаки крадіїв із металом не впорались. Те, що змогли відрізати від бойової техніки, вивезли з острова, йдеться у ТСН.19:30.

На острові Слави зрізані ланцюги огорожі, потрощена пам'ятна плита, понівечені танк і гармата. За словами місцевого жителя Романа, раніше міська влада стежила за меморіалом і ще торік усі пам'ятники були ціли.

ВідеоНа Полтавщині невідомі розпиляли танк та гармату на острові Слави посеред Дніпра

Хотіли завалити ще монумент заввишки десятки метрів, але навіть професійні різаки крадіїв із металом не впорались. Те, що змогли відрізати од бойової техніки, вивезли з острова. Чи вже упіймали крадіїв та як тепер відновлювати меморіал – довідувалась ТСН.  

На Полтавщині невідомі розпиляли танк та гармату на острові Слави посеред Дніпра

Краєзнавець Сергій Єремеєв розказує, що 70 роках минулого століття на суходіл між двох берегів Дніпра завезли танк і гармату. Військова техніка разом із високим монументом, який видно з міста,  - це меморіал, пам'ять про загиблих у боях за Дніпро. До острова Слави посеред Дніпра, де знаходиться меморіал, можна дістатися взимку кригою або влітку лише човном. Найбільше питання, яке виникає в активістів, як  зловмисники могли вивезти з острова те, що вкрали. Адже підняти бодай одну деталь дуже складно.

Роман припускає, що крадії використали професійне обладнання для розрізання  металу. Намагалися повалити ще й монумент, але він встояв. Повз острів постійно пропливають не лише місцеві жителі, а й поліцейські. Копи кажуть, що теж не бачили, хто саме розікрав острів.

До поліції із заявою звернулися рибалки місяць тому. Тепер слідчі шукають крадіїв. "У нас є кілька версій щодо часу викрадення. Найбільш серйозні речі могли бути вкрадені в зимовий період і перетягуватися по льоду", - каже речник поліції полтавщини Юрій Сулаєв.

У те, що крали місцеві, жителі Горішніх Плавнів не вірять. Кажуть, що у пунктах приймання брухту всі впізнали би, звідки метал. Якщо розпиляні частини і знайдуть, то відновити все, певні фахівці, буде вже вкрай складно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції