Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Полтавщині розпочався легендарний Сорочинський ярмарок: що пропонують відвідувачам

Він триватиме п'ять днів.

У вівторок, 20 серпня, офіційне відкриття Сорочинському ярмарку. У найближчі п'ятьу Сорочинцях очікують до півмільйона людей. Що їм пропонують, у сюжеті ТСН.19:30.

Покупці в Сорочинці лише почали приїжджати, а майстри вже дві доби ночують у машинах, наметах і у ліжках просто неба.

На ярмарку чого тільки немає: кераміка, вишиванки, коралі, килими, різноманітні напої та наїдки. Ятки з крамом межують  із тракторами. Аграрне містечко - новинка цьогорічного ярмарку.

У Сорочинцях заробляють хто на чому може. До прикладу, майстер-клас з гончарства обійдеться у 100 гривень, а світлина у фотозоні - десять. Парковка посеред поля обійдеться у 40 гривень.

Відео Від свистунців до тракторів: майстри офіційно відкрили Сорочинський ярмарок

Сьогодні його офіційне відкриття з присвятою 200-літтю від дня народження письменника Миколи Гоголя. У найближчі дні тут очікують до пів мільйона людей. Що їм пропонують і як на них вже заробляють - у сюжеті.  

Від свистунців до тракторів: майстри офіційно відкрили Сорочинський ярмарок

Напливу людей увесь рік чекають і місцеві. На власних городах для ярмаркарів облаштували туалети і душові кабіни, а ще здають житло. Крім того, місцеві жінки продають на ярмарку власноруч приготовані страви.

За останні роки Сорочинський ярмарок осучаснився і став більш комерційним. Тут все менше можна знайти справжніх майстрів. У нинішньому році взагалі стояло питання, чи проведуть його в Сорочинцях, бо вже в червні такий самий ярмарок був в Одесі. А на Полтавщині лише кілька тижнів тому організатори вирішити провести його в знову.

Продавці скаржаться, що поменшало покупців. Попри трансформації ярмарку серед яток традиційно усе одно ходить Микола гоголь. «Товару більше, людей більше, але я такий самий як 210 років тому», - каже він.

Кореспондентка ТСН Алла Хоцянівська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції