На Полтавщині військком вимагав гроші у тих, хто вже "переріс" армію

Військком брав хабарі з чоловіків, яким виповнилося 25 років, і вони вже не зобов`язані були йти в армію, проте приходили у військкомат для отримання військового квитка.

Військова прокуратура Полтавського гарнізону порушила кримінальну справу за систематичне хабарництво проти міського військового комісара Кременчука. Про це повідомив військовий прокурор Полтавського гарнізону підполковник юстиції Ігор Захаркевич.

Військком брав хабарі з чоловіків, яким виповнилося 25 років, і вони вже не зобов`язані були йти в армію, проте приходили у військкомат для отримання військового квитка. Тим, хто з якихось причин не прибув у військкомат вчасно, військком "пропонував" сплатити йому від 100 до 1000 грн.

"У відповідь на таку фінансову допомогу комісар обіцяв не притягати їх до адміністративної відповідальності. Проте адмінштраф за таке правопорушення у декілька разів менший за "нижню" межу хабара, вказану військкомом. Штраф сьогодні становить від 17 до 51 грн",- сказав прокурор.

Як повідомляється, слідство встановило 14 епізодів отримання військовим комісаром хабарів.

Проти військкома військова прокуратура Полтавського гарнізону порушила кримінальну справу за ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України (отримання хабара).

Читайте також:

Затримано за хабарництво чиновника КМДА: брав талонами на бензин

Найбільший в Україні хабар склав 2,5 млн грн

Майже 70% українців хоча б раз давали хабарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: