Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Полтавщині з ремонтованої дороги за ніч украли 15 "Камазів" асфальтобетону

Журналісти спробували знайти, куди подівся цей матеріал.

На Полтавщині за одну ніч зникли 180 тонн відфрезерованого асфальтобетону, підготовленого для ремонту дороги Шишаки–Сагайдак–Поділ. Ним мали б підсипати узбіччя, бо така підсипка захищає від бур’яну, а краї асфальту не розповзаються під натиском машин, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Частину старого покриття складають у купи, щоб згодом допідсипати узбіччя. "Гора була приблизно, о шостій вечора ми звідси поїхали, а о дев’ятій ранку, коли ми приїхали, цієї купи вже не було", - каже виконроб компаніїї підрядника Олександр Козлов.

Відео На Полтавщині за ніч вкрали 180 тонн відфрезерованого асфальтобетону

На Полтавщині саме ремонтують 34 кілометри дороги Шишаки-Сагайдак-Поділ. Куди міг зникнути асфальтобетон? Журналістка ТСН проінспектувала вулиці Шишак та села Шишацького району і не виключено, що натрапила на сліди саме того зниклого асфальту.  

На Полтавщині за ніч вкрали 180 тонн відфрезерованого асфальтобетону

Вулиця Вернандського у Шишаках десь за півкілометра від цієї вже купки асфальтобетону. Частина дороги з новим покриттям, але селищна рада дорогу тут не ремонтувала. "Ніхто не скидався на цю дорогу, до нас вже міліція приходила неодноразово... У нас ця дорога повинна бути вже давно, ми подумали, що її положили, що час прийшов – і все... Якісь хлопці метушилися, бігали, але я ж туди не буду виходити – що мені, жінці, робить", - каже місцева жителька.

До двох дворів на цій вулиці нове асфальт покладено аж до воріт. Господарі коментувати нічого не хочуть: "Все, до побачення, мене вдома не було, я нічого не знаю. Був на чергуванні, прийшов додому – покладено. Хто поклав – не знаю". У Шишаках таким асфальтом підсипано ще три вулиці. Тамтешні мешканці кажуть, що зробили це тижень тому, але так само – невідомі: "Не знаю, до нас не приходили і грошей ми ніяких не давали".

Фотогалерея Закатали асфальт у землю. На Полтавщині обурені жахливим ремонтом важливої траси (7 фото)

Село Чернишівка, на вулицях свіжий ямковий ремонт. Його теж зробили тиждень тому, і теж загадкові добродії. Старий асфальтобетон лежить величезною купою у центрі Гоголева. Староста Андрій Шарлай каже, що то – власність агросервісу. "З тиждень точно лежить", - запевнив він. Власник агрофірми, на території якої журналісти знайшли старий асфальт, ще й депутат обласної ради. Бажання зустрітися він не виявив. "Купив! Машина їздила і продавала. Купіть і ви! Я маю право не відповідати, я його купив для того, щоб відремонтувати собі дорогу, це моя особиста справа", - заявив він телефоном.

На цей старий асфальт періодично полювали і раніше, кажуть  дорожники: хто тачку навантажить, хто невеличкий причіп, але щоб поцупити одразу 15 "Камазів" – досі такого не було. "Нову дорогу неможна зробити. Це саме для потреб, щоб яму засипати, і вони триматися насправді довго не будуть, десь підсипати в дворі, можливо, там на базі, на вулиці просто вирівняти", - каже заступник директор з виробничих питань агенства місцевих доріг Полтавської області Андрій Заїка.

Підрядники про зникнення асфальтобетону повідомили поліцію. Збитки ніби незначні – 36 тисяч гривень. Але матеріал їм необхідний, а докупити його просто ніде. Тим часом поява на дорогах знайденого журналістами асфальту співпадає у часі з його викраденням. Поліція справу розслідує, але підозрюваних у крадіжці вони досі не мають.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Вибір редакції