Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Полтавщині зеків годували м’ясом зі смертельно небезпечними бактеріями

Порушення виявила прокуратура.

Ув’язнених кількох колоній у Полтавській області годували неякісним і небезпечним м’ясом. Про це звітує регіональна прокуратура за підсумками перевірки чотирьох виправних закладів.

"Так, за результатами проведених санітарно-мікробіологічних досліджень щодо відповідності м’яса птиці вимогам ДСТУ, у всіх зразках курячого м’яса, відібраних у вказаних державних установах, виявлено збудник Listeria monocytogenes, який може призвести до захворювання на лістеріоз, від якого в Україні зафіксовано перший летальний випадок", - ідеться в повідомленні правоохоронців.

Після виявлення цього факту керівникам виправних установ заборонили використовувати понад 4 тонни замороженої курятини. Ситуація була кваліфікована, як порушення порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням – наслідком цього стало відкриття кримінального провадження за ч.1 ст. 325 КК України. Її санкція передбачає штраф до ста неоподатковуваних мінімумів  доходів громадян, арешт на строк до шести місяців або обмеження
волі на строк до трьох років.

ВідеоЧому курятина може стати причиною загибелі мільйонів людей

Через дорогі телятину та свинину – українці переходять на курятину. За рік пересічний українець з’їдає приблизно 25 кілограмів цього продукту. Проте м'ясо курки може бути небезпечним. І все через антибіотики, якими годують курчат-бройлерів. Від постійного вживання такого м’яса страждає людський організм. Британські журналісти підрахували: вже за тридцять років через цю проблему щорічно буде гинути 10 мільйонів людей у світі. Чому? Подробиці дивіться прямо зараз.   

Чому курятина може стати причиною загибелі мільйонів людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції