На Полтавщині компанію міліціонерів підозрюють у вбивстві трьох дівчат

Батьки трьох дівчат, які загадково загинули, відпочиваючи з міліціонерами, вимагають знайти їхніх вбивць.

Знайти та покарати катів трьох полтавських дівчат вимагають їхні батьки. Офіційна версія їх смерті - нещасний випадок на воді. Батьки впевнені, що над їхніми доньками познущалися п'яні міліціонери.

Де точно сталася трагедія і досі не знають. На базу відпочинку дівчата їхали зі знайомими, а там начебто долучилися до компанії 12 правоохоронців. Плавали на човні, той перекинувся, хлопці виплили, дівчата потонули. Тіло однієї з дівчат батько й досі шукає.

Що трапилося насправді, батьки не знають - мають тільки інформацію з чуток та припущення. Тому й вимагали офіційного розслідування.

Кримінальної справи не порушували півроку - це і викликало перші підозри, що дівчата загинули не випадково. Розслідування швидко закінчилось, результатам якого батьки не вірять. Тому вони разом з громадськими організаціями та правниками почали своє розслідування і не даремно - з'явилися нововиявлені обставини, які не підлягали і не були розглянуті в засіданнях судових інстанцій.

Харківський апеляційний суд уже визнав бездіяльність районної та обласної міліції, транспортної та районної прокуратури. Батьки виграли 4 суди, дійшли до Європейського, але й досі не можуть домогтися поновлення розслідування.

Батьки не втрачають надії дізнатися правду, почути, імена всіх винних і знайти та поховати тіло останньої жертви трагедії.

Читайте також:

В Донецьку міліція жорстоко побила хлопця за компромат на прокурора

Українська міліція за 9 місяців закатувала трьох людей

Рівненська міліція катувала чоловіка, щоб отримати зізнання

В Харкові судитимуть міліціонерів, які катували жінок плоскогубцями

 

ВідеоЗагадкова смерть дівчат на Полтавщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: