На позачергову Раду БЮТ принесе "кадровий пакет"

На сесії планується розглянути питання про зміни до Конституції, деяких законодавчих актів щодо виборів президента. І ні слова про прожитковий мінімум.

На позачерговій сесії парламенту у п’ятницю фракція БЮТ буде ініціювати ухвалення постанов, які стосуються кадрових призначень до Кабінету міністрів.

Про це заявив заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін, повідомляє прес-служба БЮТ.

За його словами, першим питанням порядку денного позачергової сесії буде пропонуватися ухвалення закону щодо особливостей проведення заходів з фінансового оздоровлення банків, другим - внесення змін до закону "Про державний бюджет", а саме виплат компенсацій НАК "Нафтогаз України".

Крім того, Кожем’якін зазначив, що третім питанням порядку денного буде ухвалення закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виборів президента.

"Окрім того, на позачерговій сесії планується розглянути питання про внесення змін до Конституції України: щодо зміни строків повноважень Верховної ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад та щодо обмеження депутатської недоторканності", - сказав він.

Читайте також:

На позачергову сесію Ради депутати зберуться 24 липня

БЮТ та Регіони скликатимуть позачергову сесію влітку

БЮТ і Партія регіонів гуртом заблокували Раду

Депутат, який прийшов замість Лозінського, присягнув з ложі суддів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: