На Прикарпатті 55-річний чоловік залишився фактично без обличчя після нападу ведмедя

На Прикарпатті 55-річний чоловік залишився фактично без обличчя після нападу ведмедя

Лісники не розуміють, що ведмедиця напала на людину

Ведмідь ледве не розірвав людину на шматки.

На Прикарпатті 55-річний чоловік, збираючи гриби, зустрівся з хижаком. Сталося це не далеко в хащах, а майже на околиці села, розташованого обабіч жвавої траси. У подробицях розповісти, як усе сталося, потерпілий не може, бо у нього майже немає обличчя. Але єгері за гарячими слідами з'ясували, що неподалік від людського житла гуляє велика ведмедиця з двома ведмежатами, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дика тварина настільки пошматувала чоловіка, що в ньому важко було впізнати людину. Сусіди і грибники прибігли на моторошний людський крик і вивели потерпілого з лісу до "швидкої". Чоловік устиг лише розказати, що зустрівся з ведмедем, той схопив його пащею за лице, обороняючись, він навіть штрикнув тварину ножем.

Потерпілий зараз перебуває у реанімації. Він переніс багатогодинну операцію, лікарі кажуть, що житиме. Медики додали, що працівники МНС довезли відкушений ніс потерпілого, який знайшли в лісі. Ніс вдалося пришити, тепер головне, щоб прижилися тканини.

На Прикарпатті ведмідь розірвав пенсіонера на шматки

На Прикарпатті ведмідь розірвав пенсіонера на шматки

Ведмідь напав на людину за якихось п'ятсот метрів від села. Півтора десятка єгерів одразу ж прочесали тамтешній ліс, але хижака не знайшли. Натомість, неподалік від місця сутички натрапили на його їжу — забитого прикопаного оленя.

По численних свіжих слідах єгері визначили, що біля села ходить велика ведмедиця з двома ведмежатами

Єгері занепокоєні і таку агресію ведмедиці вважають неприродною. Адже зазвичай вона нападає на людину тільки тоді, коли не має куди втекти. У цьому ж випадку шляхів для відступу у неї було безліч.

Оскільки поведінку ведмедиці вони передбачити не можуть, єгері намагаються принаймні застерегти людей від зустрічі з нею. Чергують у лісі від світанку до сутінок і намагаються не пускати селян по гриби. Проте, кажуть, що дослухаються не всі.

Державний районний мисливствознавець Косівського району Геннадій Лаврищев каже, що є небезпека повторення того, що було і потрібен дозвіл відповідного міністерства на відстріл цього ведмедя, бо територія, на якій це сталося, належить до природо-заповідного фонду.

Нагадаємо, що це вже третій випадок за літо, коли ведмеді нападають на людей. Лісники певні, що йдеться про трьох різних хижаків. Кількість клишоногих у Карпатах останнім часом зросла.

Кореспонденти ТСН Алла Пасс, Роман Дутчак.

Повʼязані теми:

Наступна публікація