На Прикарпатті через негоду чоловіка змило в річку: водолази не можуть почати пошуки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В області підтоплені 3,5 тисячі домогосподарств.

Негода вирує в Україні і найбільше страждає від стихії Прикарпаття - там підтоплені тисячі домогосподарств, а одну людину змило у ріку водою, йдеться у ТСН.12:00.

Чоловіка, якого віднесло водою, поки не знайшли. Залучати водолазів, кажуть рятувальники, поки неможливо, бо дуже бурхлива та мутна вода, яка досі не спадає.

62-річний мешканець Калуша з сином розчищали стічну канаву, аби відвести воду від подвір'я. Чоловік послизнувся і бурхлива вода підхопила його. Рятувальники візуально обстежили річку, але чоловіка не знайшли.

Дощі залили майже півобласті. Підтоплені майже 3,5 тисячі домогосподарств - вода зайшла не лише на подвір'я та городи, а й у хати. Подекуди стояла на цілий метр. У більшості випадків шкоди наробили не великі річки, а невеличкі, закидані сміттям, вони вийшли з берегів. Надзвичайники евакуйовували людей з затоплених обійсть, яких десь півсотні. Також довелось витягати й транспорт, що зав'яз у воді. Пошкоджено кілька мостів через річку. Також велика вода пошкодила газовод у селі і тисяча людей нині сидять без газу.

Негода зачепила і інші області. Вночі Буковиною пронісся потужний буревій, який повалив десятки дерев та пошкодив покрівлю на цілій вулиці села Сучевени. Поблизу селища Кам'янка сильний смерч виривав з корінням дерева у лісосмузі. Через обірвані електродроти шість населених пунктів опинились без світла.  У Львові сильна злива наробила чимало лиха. Трамвайний рух був паралізований. На деяких вулицях стояло кілька сантиметрів води, дощоприймачі не встигали поглинати воду. Оголошено штормове попередження.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

ВідеоЧерез потужні зливи затопило кілька районів Прикарпаття

Позаливало не тільки подвір'я та городи у двох десятках населених пунктів - вода зайшла й у житлові будинки. Подекуди її рівень сягав метра. Селяни ледве встигали рятувати худобу. Надзвичайники із затоплених обійсть евакуювали пів-сотні людей, відселивши їх у безпечне місце.  

Через потужні зливи затопило кілька районів Прикарпаття

Залиште свій коментар

Вибір редакції