Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поліцейські охороняють помешкання громадян, аби уникнути мародерства.

На Прикарпатті через негоду частково підтоплено 570 населених пунктів, в 15 районах та Івано-Франківську затоплено 7261 домогосподарство.

У 18 населених пунктах немає електропостачання. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України.

Станом на ранок 24 червня найбільше від опадів постраждали такі населені пункти районів області: Коломия, Верховина, Богородчани, Калуш, Тисминиця, Долина, Рожнятів, Косів, Тлумач, Яремче, Надвірна, Городенка, Снятин, Галич, Рогатин та місто Івано-Франківськ.

Через негоду і підняття рівня води у річках перекрито рух транспортним засобам у Галицькому та Тлумацькому районах, а саме перекрито рух на автомобільному мосту через Дністер на трасі Н-09 "Львів - Івано-Франківськ" та автодорогу регіонального значення Р-18 "Івано-Франківськ –Тернопіль" у с.Нижнів.

Громадянам, які стали заручниками негоди, допомагають правоохоронці та рятувальники. Вони заходять до кожного будинку та перевіряють, чи не залишилися там у небезпеці люди або домашні тварини, допомагають з підтоплених житлових будинків виносити вціліле майно громадян, продовжують забезпечувати охорону публічного порядку, а на дорогах регулюють рух транспорту на проблемних територіях.

"Організовано цілодобову роботу штабу. Поліцейські охороняють помешкання громадян, аби уникнути мародерства", - зазначається в повідомленні.

Відео Повінь на Закарпатті: сусіди привозять заблокованим у підтоплених хатах стареньким хліб 

Мешканці місті Галич та прилеглих сіл Івано-Франківської області згуртувалися і самі організували допомогу постраждалим мешканцям. Зокрема, люди винайняли автомобіль, закупили хліб та розвозять його стареньким. Тим часом самі мешканці, рятуючись від великої води, ховаються на горищах.  

Повінь на Закарпатті: сусіди привозять заблокованим у підтоплених хатах стареньким хліб 

Як повідомлялося раніше, інтенсивні грозові дощі, що випали впродовж останніх трьох днів на території Львівської області, спричинили формування дощового паводку і збільшення рівня води в річках. На деяких річках рівень води зріс на 3-4 метри.

Залиште свій коментар

Вибір редакції