Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Прикарпатті досі не отримали кошти, виділені урядом для ліквідації наслідків повені

На Прикарпатті досі не отримали кошти, виділені урядом для ліквідації наслідків повені

Виділено 470 мільйонів гривень.

На Прикарпатті досі не отримали 470 мільйонів гривень, які уряд виділив для ліквідації наслідків повені

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Однак чиновники рахують збитки та збирають від потерпілих селян акти обстеження їхніх обійсть - готуються до виплати компенсацій. 

Про повноцінне відновлення інфраструктури - доріг, мостів, та берегових укріплень, які зруйнувала вода, наразі не йдеться. Рятувальники та нацгвардійці допомагають розгрібати гори намулу, каміння та корчів, викачують воду з підвалів та городів і розчищають зсуви ґрунту. 

Мешканці Ланчина - селища, яке опинилося серед найбільш постраждалих, хвилюються, аби відновлювальні роботи провели грамотно. За словами людей, після повені 2008 року проєктанти, облаштовуючи у них потічки, припустилися помилок, які зараз призвели до ще більших збитків.

Відео На Прикарпатті продовжують підраховувати збитки від повені

На Прикарпатті досі не отримали 470 мільйонів гривень, які уряд виділив на ліквідацію наслідків повені. Однак, чиновники рахують збитки та збирають від потерпілих селян акти обстеження їхніх обійсть - готуються до виплати компенсацій. Про повноцінне відновлення інфраструктури - доріг, мостів, та берегових укріплень, які зруйнувала вода, наразі не йдеться. Рятувальники та нацгвардійці допомагають розгрібати гори намулу, каміння та корчів, викачують воду з підвалів та городів і розчищають зсуви ґрунту.

На Прикарпатті продовжують підраховувати збитки від повені

Як повідомлялося, захід України потерпає від повеней, будинки та дороги затоплює, людей евакуюють. Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Відомо вже про трьох жертв стихії. опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, та Закарпатській областях. Найскладніша ситуація на Прикарпатті та Буковині - там оголосили про "червоний" рівень небезпеки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції