Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Прикарпатті другу добу у Дністрі шукають чоловіка, який врятував з води трьох дітей

Дружина чоловіка сподівається, що він живий.

Героїчний вчинок дорогою ціною. У річці Дністер на Прикарпатті не припиняють пошуки 30-річного чоловіка, який врятував трьох дітей. Він був на березі, як раптом почув крики про допомогу. Кинувся до дітей і виштовхав їх на мілину, але сам з води не вибрався. Вчора водолази шукали його аж до темряви і сьогодні продовжують пошуки, йдеться в ТСН.16.45.

Водолази кажуть, що шукати неймовірно важко. Адже Дністер тільки на перший погляд спокійний та мілкий. Насправді посеред річки глибока яма. До 4 м. Вочевидь саме туди потрапив чоловік, коли рятував дітей.

 «Напевно, він потрапив на фарватер, на холодну воду і його схопила судома. І він пішов по фарватеру. Тобто він не на мілкому місті, а на глибокому. Фарватер - це місце, де найбільша течія на річці», - розповідає  керівник водолазної служби ДСНС в Івано-Франківській області Микола Галько.

ВідеоНа Прикарпатті втопився 30-річний чоловік, який рятував трьох дітей

Разом із дружиною, подругою і малечею він відпочивав на Дністрі. Раптом дітей понесла течія, і вони почали кликати на допомогу. Чоловік кинувся в річку. Виштовхав дітей на мілину, передав дружині, але сам вибратися з води вже не зміг. Здоров'ю дітей ніщо не загрожує, тіло чоловіка водолази шукали до темряви. Сьогодні операцію обіцяють поновити.

На Прикарпатті втопився 30-річний чоловік, який рятував трьох дітей

Була гарна, тепла, погода. На обох берегах Дністра було багато людей. Автобус повний дітей. Тут також відпочивало подружжя з Івано-Франківська з 2 дітьми та їхня подруга з дитиною. Усі разом купалися в річці. Але якоїсь миті дорослі вийшли на берег. Невдовзі почули крик дітей.

«Чоловік скочив швидше, ближче. Він дуже добре плаває, каже дружина. І він цих дітей відкидав в її бік. Її з тими дітьми понесло ще далеко, метрів 150. Але вона вже дісталася дна і з дітьми виплила», - розповідає лікар.

Рятувальники не припинять пошуки, поки не знайдуть тіло чоловіка. Дружина спілкуватися із журналістами наразі не хоче, вона сподівається, що її чоловік таки живий.

Залиште свій коментар

Вибір редакції