Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Прикарпатті громадянину Білорусі призначили максимальний штраф за "георгіївську стрічку" на авто

Іноземці відмовлялися зняти стрічку на прохання місцевих жителів.

У Яремче Івано-Франківської області місцевий суд призначив максимальний штраф громадянину Білорусі, який у своїй машині їздив із "георгіївською стрічкою".

Про це повідомляє Курс.

Інцидент трапився 10 січня поблизу Буковеля. Прапорець із зображенням "георгіївської стрічки" був розміщений на лобовому склі автомобіля Mercedes-Benz Vito, у машині були три чоловіки і дві жінки. Білоруських туристів зупинив місцевий депутат Андрій Марійчин. На його прохання зняти "георгіївську стрічку" іноземці відповіли відмовою. Тоді він викликав поліцію і друзів-ветеранів АТО.

Правоохоронці, які прибули на виклик, пояснили білорусам, що стрічка в Україні заборонена з червня 2017 року і за її використання передбачено штраф.

Яремчанський міський суд ухвалив рішення про максимальний штраф для порушників – 2550 грн. Прапорець із зображенням "георгіївської стрічки" конфіскований та підлягає знищенню.

Нагадаємо, від 15 червня 2017 року в Україні карають за носіння "георгіївської стрічки". Закон, що забороняє її виготовлення і пропаганду, набув чинності. За публічне використання "георгіївської стрічки" чи її зображення можна отримати штраф у 2550 гривень. За повторне порушення протягом року стягнуть вже до 5100 гривень або заарештують на 15 діб. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції