На Прикарпатті люди наводять ладу в оселях і на подвір'ях після паводку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вода поступово відступає.

На Прикарпатті за ніч підтопило 300 будинків. Через інтенсивні дощі в річці Павлівка піднявся рівень води. Вона вийшла з берегів і пішла на домогосподарства та з півдесятка автодоріг. Кількох людей рятувальникам довелось евакуювати, бо самотужки вибратись із затоплених осель вони не могли. Зранку селяни повернулися в свої оселі. Вода у річці поступово спадає, йдеться у ТСН.19:30.

ВідеоНа Прикарпатті річка вийшла із берегів та підтопила сотні будинків

В річці Павлівка піднявся рівень води. Вона вийшла з берегів і пішла на домогосподарства. У воді опинилися ще й дві адмінбудівлі та з півдесятка автодоріг. Минулося без потерпілих.

На Прикарпатті річка вийшла із берегів та підтопила сотні будинків

Найвищої позначки вода сягнула серед ночі. Деякі хати затопила на метр. В очікуванні найгіршого селяни цілу ніч не спали - як могли рятували речі, згодом переїжджали до сусідів чи родичів. "Ми боялися панічного настрою у населення. Цього не сталося. Більшість людей самі покидали оселі. Знадобилась допомога лише чотирьом людям, яких треба було евакуювати", - розказав в.о начальника ДСНС Івано-Франківській області Ігор Оксентюк.

Майже уся весна на Прикарпатті дощова. Земля перенасичена вологою. За п'ять годин минулої ночі знову випала півмісячна норма опадів. Річка вийшла з берегів і наробила стільки біди.

Зранку селяни повернулися в свої оселі та почали просушувати речі, вибирати воду з будинків а підвалів. Аби відкачати водудекому знадобилася допомога рятувальників.

Вода з будинків вже вийшла. Залишається у підвалах та на городах. Селяни у розпачі бо майже усю городину доведеться садити заново.Є надія, що нових підтоплень не буде. Головне, щоб знову не почалася злива, кажуть рятувальники.

Кореспондент ТСН Алла Пасс.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції