Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Прикарпатті матір отруїла власних дітей, щоб їх у неї не забрали

Після вбивства жінка намагалася покінчити життя самогубством

Перші версії загадкового вбивства двох дітей та спроби самогубства у Прикарпатті, повідомляє ТСН.19.30.

Жителька Верховини, яку з порізаними венами біля тіл двох синів у власному домі минулої неділі знайшов її чоловік, оговталась і почала свідчити слідчим.

За словами жінки, злочин задумала давно. Мовляв, батько дворічного Матвія погрожував забрати в неї сина. Свого сина, 9- річного Ростислава, виховувати сам хотів і чоловік, із яким вона була в шлюбі. А вона, мовляв, без дітей жити не хотіла. Тож, синів отруїла таблетками. Сама ж спочатку випила щурину отруту, а потім перерізала вени на руках та ногах.

Із психлікарні, куди спочатку доправили жінку, її вже перевели до СІЗО. За фактом убивства дітей, поліція відкрила кримінальне провадження.

"Жінка побоювалася, що попередні чоловіки заберуть у неї дітей і вона залишиться сама. Крім того, жінка не витримала тиску зі сторони громадскості, так як її звинувачували у розгульному способі ведення життя. І під впливом цих 2 факторів жінка вирішила не віддавати нікому дітей",- розповідає заступник керівника слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області Олександр Бойчук

Відео З'явились перші версії вбивства двох дітей та спроби самогубства у Прикарпатті

Залиште свій коментар

Вибір редакції