Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Прикарпатті на залізничних коліях за невідомих обставин загинув школяр

Поліція вважає, що хлопець переходив через переїзд, машиніст запевняє, що дитина лежала нерухомо.

В Івано-Франківську на колії загинув 14-річний школяр. Машиніст поїзда побачив підлітка і почав гальмувати, але зупинитися вчасно не зміг. Поліція кваліфікувала справу як самогубство, адже травми свідчать, що юнак рухався по колії. Але машиніст потяга запевняє, що хлопець лежав нерухомо, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Аварія сталася на краю міста, бо до найближчих житлових будинків Івано-Франківська навпростець близько кілометра. Поїзд виїхав з міста, розігнатися ще не встиг, як машиніст побачив дитину на колії. Екстрено загальмував, але зупинитися не встиг, каже начальник поїзда. "Екстрене гальмування. Хлопець опинився під п‘ятим вагоном", - каже начальник поїзду "Рахів-Харків" Олександр Абросімов.

Слідчі та експерти працювали на місці аварії, як на "102" зателефонував чоловік і повідомив про зникнення сина. "Незвично було для цієї дитини, бо він завжди був на зв'язку. Те, що він не відповідав на телефонні дзвінки три години, викликало занепокоєння з боку батька", - каже начальниця ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

За прикметами правоохоронці встановили, що загинув саме зниклий підліток. Поруч знайшли його мобільний телефон. Зараз вивчають останні дзвінки та переписку. Сім'я, де разом з молодшим братом ріс хлопець виглядає бездоганною, кажуть слідчі. Батьки займалися дітьми, цікавилися їхнім особистим життям. У школі в хлопця теж усе було гаразд.

Відео Смерть на колії: за загадкових обставин в Івано-Франківську загинув 14-річний школяр

В Івано-Франківську на колії загинув 14-річний школяр. Машиніст поїзда, хоч і побачив підлітка та почав гальмувати, зупинитися вчасно не зміг. Поліція кваліфікувала справу як самогубство, адже травми свідчать, що юнак рухався по колії. Але машиніст потяга запевняє, хлопець лежав нерухомо. Більше читайте тут 

Смерть на колії: за загадкових обставин в Івано-Франківську загинув 14-річний школяр

Зараз слідчі чекають на висновки фахівців. Вони вивчають останні психологічні  тести, які підліток склав у школі. І хоч розглядають одразу кілька версій, справу кваліфікували як "самогубство". "Отримані травми свідчать, що дитина переходила залізничний переїзд", - каже начальниця ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

Своєю чергою, працівники поїзда, що наїхав на підлітка, категоричні. "Хлопець лежав. Ми навіть не знаємо, чи був він живий, чи мертвий, коли на нього стався наїзд. Машиніст не бачив жодних знак життя в хлопця. Людина лежала на рейках і не рухалася", - каже , начальник поїзду "Рахів-Харків" Олександр Абросімов.

Дізнатися у друзів, чи не було в загиблого  якихось проблем, слідчі наразі не можуть. Діти у шоковому стані, тож батьки спілкуватися з ними наразі заборонили. 

Кореспондентка ТСН Алла Пасс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції