На Прикарпатті німецька компанія побудує новий завод автомобільної промисловості

Будівництво має завершитися у 2021 році, на заводі працюватимуть більше 8 тисяч людей.

Німецька компанія "Leoni", яка спеціалізується на виробництві кабелю, побудує новий завод у Івано-Франківській області у місті Коломия.

Про це на свої сторінці у Facebook повідомив директор департаменту Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк.

"Друзі, німецька компанія "LEONI" збудує новий завод в Івано-Франківській області (Коломия). Це величезна подія для України та найбільша інвестиція за всю історію нашої області (а конкурували за проект із Львівською)", - написав Дмитро Романюк.

За його словами, новий завод буде споруджено вже в 2017 році. Вже через рік планується набрати близько 800 працівників, а до 2021 року на заводі працюватимуть вже 8150 людей.

Також він повідомив, що тільки в перший етап будівництва було інвестовано 15 млн євро.

Нагадаємо, ще в жовтні 2015 року на українсько-німецькому бізнес-форумі в Берліні йшлося про можливе будівництво ще одного заводу концерну Leoni, який спеціалізується на виробництві кабелю. Проте за право збудувати фабрику в своїй державі змагалися ще дві країни-сусідки України.

LEONI - один з найбільших німецьких виробників кабелю. Раніше у місті Стрий Львівської області запустив свій завод з виробництва кабельної продукції для нових моделей автомобілів Opel. Німці інвестували в цей проект 40 млн євро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: