За інформацією поліції, фізичних ушкоджень тварина не зазнала.
13 лютого співробітники поліції Івано-Франківщини під час моніторингу соцмереж виявили відео, на якому троє підлітків знущаються з кота.
Про це повідомили в поліції регіону.
За даними правоохоронців, до інциденту причетні дві дівчини та хлопець, яким по 13 років. Одна з дівчат катувала тварину, інша знімала це на відео, а хлопець поширив ролик в Інтернеті. Усі троє – мешканці Ямницької громади.
Поліцейські провели з підлітками та їхніми батьками профілактичні бесіди. Також на батьків склали адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП (невиконання обов’язків щодо виховання дітей).
Нагадаємо, у Запоріжжі підлітки жорстоко вбили собаку та намагалися сфотографуватися з його трупом. Про інцидент правоохоронці дізналися із соціальних мереж.
Читайте також: