На Прикарпатті побили редактора райгазети: журналіст - у реанімації

Напад на журналіста пов'язують з його конфліктами з місцевою владою, яка була співзасновником газети і обмежувала видання у фінансуванні.

На Прикарпатті невідомі жорстоко побили головного редактора газети "Коломийський вісник" Василя Дем’яніва.

Про це повідомила відповідальний секретар Івано-Франківської обласної організації "Національна спілка журналістів України" Вікторія Плахта. За її словами, побили редактора ввечері, коли той повертався з роботи додому неподалік будинку, де він проживає. У реанімаційному відділенні обласної клінічної лікарні журналіста прооперовано. Медики констатували у потерпілого тяжку черепно-мозкову травму і продовжують боротися за життя журналіста.

За даним фактом порушено кримінальну справу і ведеться розслідування.

Секретаріат обласної організації Національної спілки журналістів України, членом правління якої є Дем’янів, з цього приводу розповсюдила свою заяву. "У вівторок, 23 березня, ввечері скоєно напад на члена правління обласної організації НСЖУ, головного редактора газети "Коломийський вісник" Василя Дем’яніва, – йдеться у заяві обласної організації НСЖУ. - Його жорстоко побили невідомі особи. Внаслідок тяжких травм наш колега потрапив у реанімаційне відділення обласної клінічної лікарні, де його прооперовано".

Секретаріат обласної організації НСЖУ "глибоко стурбований цим прикрим фактом. Закрадається думка: а чи це не замах на свободу слова?".

"Порушено кримінальну справу, тож сподіваємося, що правоохоронні органи ретельно, оперативно й об’єктивно розслідують факт замаху на життя колеги-журналіста", - наголошується у заяві обласної організації НСЖУ.

Наразі напад на Дем’яніва пов’язують з його журналістською діяльністю. 50-річного журналіста в Коломиї знають як людину, яка кілька років очолювала колектив газети "Коломийський вісник". Дем’янів часто воював з місцевою владою, яка була співзасновником газети і обмежувала видання у фінансуванні. Відомо, що останнім часом Дем’янів кілька разів відмовлявся працювати у новій приватній газеті "Коломийська правда".

Читайте також:

Проти київських журналістів застосували сльозогінний газ

В Криму козаки побили татарського журналіста

На журналістів парламентського телеканалу здійснений замах
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: