Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Прикарпатті повінь відрізала ціле село: заблоковано 300 мешканців

На Прикарпатті повінь відрізала ціле село: заблоковано 300 мешканців

До селища Петрилів можна потрапити лише вплав.

Негода в Україні не вщухає. У селищі Петрилів у Тлумацькому районі Івано-Франківської області повінь відрізала ціле село, де заблокованими залишилося 300 осіб.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

До населеного пункту можна потрапити лише вплав. Звідти евакуювали лише 14 мешканців, а всі інші залишилися на ніч.

У селі Нижнів місцями вода піднялася на метр за ніч. Особливо великі підтоплення біля будинків, що розташовані близько до річки Дністер.

Загалом в Івано-Франківській області затоплено понад 160 населених пунктів. Пошкоджено 100 км доріг і зруйновано 19 мостів.

Відео Негода не вщухає: що відбувається на Прикарпатті та Буковині

За даними синоптиків, на Прикарпатті та Буковині випали найпотужніші опади за 20 років. Через негоду понад півтори сотні населених пунктів опинилися затопленими, зруйновані понад 100 кілометрів доріг та 19 мостів. "Укрзалізниця" скасовує регіональні потяги, а в "Укрпошті" заявляють, що через надзвичайну ситуацію можуть виникнути проблеми із доставкою відправлень та пенсій.  

Негода не вщухає: що відбувається на Прикарпатті та Буковині

На заході велика вода дійшла до Тернопільщини. На межі з Прикарпаттям прорвало дамбу на Дністрі. Там евакуювали сотню людей, і готують до можливого відселення жителів ще двох сіл. Найгірша ситуація залишається на Прикарпатті та Буковині. За даними синоптиків там випали найпотужніші опади за 20 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції