На Прикарпатті розгорівся скандал через розподіл коштів для постраждалих від повеней

На Прикарпатті розгорівся скандал через розподіл коштів для постраждалих від повеней

УНІАН

Люди нарікають, що їм виділили замало коштів.

Скандал із виплатою компенсацій після повені на Прикарпатті розгорівся у місті Галичі, де під час стихії у воді опинилися майже 600 обійсть, йдеться в ТСН.Ранок.

Люди нарікають на несправедливий розподіл грошей, бо лише близько сотні будинків міськрада визначила такими, що потребують компенсації. Пошкоджені оселі розділили на три категорії. За геть зруйновані - 300 тисяч гривень відшкодувань. На ті, що потребують капітального ремонту - виділять 50 тисяч. І по 20 тисяч - за пошкоджені помешкання - більшість осель віднесли саме до цієї категорії.

Люди кажуть, що цього дуже мало, адже в багатьох будинках треба повністю відновлювати стіни та підлогу. Потерпілі вимагають, щоб їхні оселі обстежили повторно. "На 20 тисяч відшкодування - це хіба двері вхідні поставити, які у нас дуються. Підлогу, щоб найдешевшою плиткою застелити - 18 тисяч", - каже мешканка м.Галич Альона Чемеринська.

Повінь на Прикарпатті: постраждалі люди нарікають на несправедливий розподіл відшкодувань

Повінь на Прикарпатті: постраждалі люди нарікають на несправедливий розподіл відшкодувань

"Депутат не може визначити, чи цей будинок потребує капремонту чи поточного. Має бути спеціаліст. В адміністраціях є в штаті люди, які б могли це кваліфіковано розписати. Ще 26 числа ми просили надати, але відповіді досі немає", - каже секретар міської ради Олен Скриник.

Нагадаємо, що Прикарпаття, що найбільше постраждало від нещодавньої повені, знову затопило. Через рясні зливи розлилися місцеві потічки й пошкодили дороги у Косівському та Коломийському районах.

Наступна публікація