На Прикарпатті рятувальники, міліція та лісники вже четверту добу шукають двох дітей

Одинадцятирічний Вася та п’ятирічний Вітя ще у суботу вдома пообідали, вийшли надвір і зникли. Дітей шукають кілька сотень людей.

Четверту добу на Прикарпатті шукають двох братів. Одинадцятирічний Вася та п’ятирічний Вітя ще у суботу вдома пообідали, вийшли надвір і зникли. У їхніх пошуках задіяно чимало людей. Підключили слідчих.

Дітей шукають кілька сотень людей. Правоохоронці, рятувальники, лісівники, селяни цілодобово прочісують довколишні ліси, покинуті будинки, сусідні села.

Водолази обстежили усі водойми. На місці також працюють кінологи. Дітей уже шукають і в сусідніх районах. У вівторок, 31 травня під обід знайшлися перші свідки, які начебто бачили братів у іншому селі.

"Та інформація, яка поступає до нас – діти є живі. Проводяться заходи по їх місцезнаходженню. Перевіряємо залізничні вокзали, маршрутні таксі, маршрутні автобуси", розповіла керівник кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Івано-Франківській області Алла Лемчак.

Зниклі брати з багатодітної сім’ї і мають ще чотирьох сестричок. Їхня мати ніде не працює – пильнує дітей та господарку. Батько на заробітках у Чехії. Щойно дізнавшись, що хлопці зникли, примчав додому.

Односельчани називають цю сім’ю благополучною, про хлопчаків також добрі відгуки. За словами матері та тітки братів, у день, коли вони зникли, в хаті ніхто не сварився. Кажуть, що старший взяв із собою надвір молодшого, начебто погуляти.  Жінки нічого лихого не запідозрили. Чому діти пішли з дому, у рідних припущення наразі одне.

"Він постійно сварився по телефону – чого я не їду додому. Я постійно казав – ще місяць, ще 2. Думаю, може, він сховався, щоб я приїхав додому", - розповів батько зниклих хлопчиків Василь Швайко.

Правоохоронці ж схиляються до думки, що якийсь конфлікт у хаті таки був. І сподіваються вже завтра знайти дітей живими та неушкодженими.

Читайте також:

Росіян-сноубордистів, які зникли у Карпатах, знайшли

В Тихому океані врятували підлітків, які 50 днів провели у воді

Двох зниклих пасажирів "Невського експреса" знайшли живими

ВідеоЧетверту добу на Прикарпатті шукають двох братів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: