На Прикарпатті селяни звинувачують сусіда у знущанні над 10 коровами

Дата публікації
Перегляди
6339
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Прикарпатті селяни звинувачують сусіда у знущанні над 10 коровами

Фото: pixabay.com

Загалом череда налічує 23 бички, корови та телята.

Жителі села Нараївка на Прикарпатті звинувачують у знущанні над тваринами свого односельця. Самотній чоловік тримає чималу череду худоби – 23 бички, корови і телята. Однак ні відповідних умов, ані грошей на корми для них немає. Навіть у люті морози тварини живуть на вулиці, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Десять корів та дев'ятеро телят зимують просто неба. Їм холодно, голодно, тому ревуть і вдень і вночі, кажуть жителі Нараївки. Вони бідкаються, що у корів і ноги повідмерзають – худоба на голий сніг навіть прилягти не може.

Утім, допомогти їй селяни не можуть, адже корови мають господаря - 65-річного Романа Лилика. Самотній чоловік от уже кілька років постійно збільшує поголів'я. Мовляв, любить худобу.

Ще чотири бички у полі – це також худоба Романа Лилика. Вони там прив'язані, щоб не втекли. Селяни кажуть – так вони там пасуться цілу зиму. Бички їдять те, що знайдуть під снігом. Коровам краще - трохи сіна та кукурудзиння. На таких харчах навіть кількамісячні телята.

Роман Лилик не приховує – із такою кількістю поголів'я впоратися не може. Немає ні відповідних умов, ані грошей на корми. Утім, розпродавати своє господарство не збирається. Каже - ціна замала.

"Я думав, що цього року буде якась більша ціна. А ціни немає. На базарі - 100 і більше. А за живу вагу – 25. Дотримаю до літа, а потім здам", - каже власник худоби.

На Прикарпатті односельці звинувачують чоловіка у жорсткому поводженні з тваринами

На Прикарпатті односельці звинувачують чоловіка у жорсткому поводженні з тваринами

Такі обіцянки Роман Лилик дає вже шостий рік поспіль, каже сільський голова.

"В мене від 2010-го його пояснювальна записка є. Тоді він обіцяв здати 10 корів, дві залишити собі. Він нікому нічого не здає. Він каже: нехай своєю смертю помирають, а дешеве м‘ясо нікому не здаватиму", - каже сільський голова Нараївки Марія Курас.

Односельці хоч і обурюються, але офіційно нікуди не скаржаться – мовляв, бояться сусіда. Чиновники про проблему в Нараївці знають, але без офіційних звернень навіть комісію для перевірки створити не можуть. Вони кажуть, що худоба - приватна власність, а факт жорстокого поводження з тваринами ще слід довести..

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6339
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація