Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Прикарпатті ведмедиці Діні та її дитинчатам побудували вольєр завбільшки з три футбольних поля

Зоозахисники сподіваються, що клишоногі нарешті впадуть у сплячку.

Вольєр завбільшки з три футбольних поля збудували для родини бурих ведмедів на Прикарпатті. Торік за долею ведмедиці Діни та трьох її дітей стежила мало не вся Україна: зоозахисникам ледве вдалося забрати їх із херсонського зоопарку, де тварини жили у клітках з бетонною підлогою. Нині в них нові - королівські - покої просто посеред лісу. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Ще рік тому ведмедиця Діна та трійко її дітей не те що лісу, навіть трави не бачили: від народження жили у Херсонському зоопарку, у клітках з бетонною підлогою. Волонтери ледве домоглися, аби переправити клишоногих до Галицького природного парку. Тут спеціально для них збудували перший вольєр з басейном, барлогом та годівницями-іграшками - усе з урахуванням ведмежого характеру та звичок. Тепер клишоногих не впізнати.

"Привезли сюди ведмедів зі стереотипією - хворобою зоопарків: це повторні рухи. Діна ходила по колу, Маша ходила маятником і ще в молодшої Надійки були прояви стереотипії. Зараз я бачу стереотипію лише у Діни. Я дуже тішуся, як поводить себе Надійка, молодша сестричка. Вона взяла на себе функцію охоронця. Вона здичавіла. Бо в Херсоні вона була майже ручною. Тут вона відчуває природні інстинкти", - каже керівник проекту з благополуччя ведмедів Іванна Кудіна.

Будівництво нового вольєру у Галичі профінансувала світова організація із захисту тварин. Ціле літо люди працювали тут, не покладаючи рук. Для клишоногих люди облаштували чотири барлоги.

Тепер зоозахисники чекають зими: сподіваються, що клишоногі нарешті впадуть у сплячку. Це означатиме, що їм тут справді добре - як у дикій природі.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

ВідеоАпартаменти для родини ведмедів. На Прикарпатті збудували вольєр завбільшки 3 футбольних поля

Апартаменти для клишоногих. Вольєр завбільшки 4 футбольних поля збудували для родини бурих ведмедів на Прикарпатті. Торік за долею ведмедиці Діни та трьох її дітей стежила мало не вся Україна: зоозахисникам ледве вдалося забрати їх із херсонського зоопарку, де тварини жили у клітках з бетонною підлогою. Нині в них нові королівські покої просто посеред лісу. 

Апартаменти для родини ведмедів. На Прикарпатті збудували вольєр завбільшки 3 футбольних поля

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції