На Прикарпатті відкрили пам’ятник Бандері та новий храм

Будівля церкви зводилась понад 20 років у селі Підпечари Тисменицького району Івано-Франківської області, відкриття храму співпало з відкриттям пам'ятної плити, присвяченої 100-річчю народження Бандери.

13 травня у селі Підпечари Тисменицького району Івано-Франківської області урочисто відкрито новий храм Вознесіння Господнього та пам'ятник Степану Бандері.

Як повідомили в прес-службі Івано-Франківського осередку ВО "Свобода", будівля церкви зводилась понад 20 років.

Відкриття церкви співпало з відкриттям пам'ятної плити, присвяченої 100-річчю народження Степана Бандери.

На ній зображений провідник ОУН, якого на боротьбу під гаслом "Бог і Україна" благословляє його батько Андрій Бандера.

У заходах взяли участь представники влади, духовенства та громадсько-політичні організації району.

Нагадаємо, Івано-Франківськ від початку травня має двох почесних громадян міста – Степана Бандеру і Романа Шухевича (посмертно).Таке рішення прийняла 52-га позачергова сесія Івано-Франківської міської ради. За це рішення проголосувало 50 депутатів, присутніх на сесії. Тих, хто "проти" чи "утримався", не було.

Сесія була найкоротшою в історії Івано-Франківської міської ради – тривала всього 45 хвилин. Депутатам вдалося внести зміни до статуту територіальної громади Івано-Франківська, затвердити положення про присвоєння звання "Почесний громадянин Івано-Франківська" і присвоїти Степанові Бандері та Роману Шухевичу звання "Почесний громадяни Івано-Франківська" (посмертно).

Позачергова сесія була скликана відповідно до звернень 33 громадських та політичних організацій Івано-Франківська. Відповідне звернення до міського голови Віктора Анушкевичуса підписало 35 депутатів міської ради.

Читайте також:

Бандера та Шухевич стали почесними громадянами Івано-Франківська

Бандера і Шухевич стали Почесними громадянами Тернополя

Донецький суд відібрав у Бандери звання Героя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: