На Прикарпатті відзнакою Бандери ледь не нагородили самого Бандеру

Почесним знаком до 100-річчя з дня народження Степана Бандери нагородили 161 українця, серед них 4 - посмертно.

Івано-Франківська обласна рада ухвалила рішення нагородити 361 українця почесним знаком "100-річчя з дня народження головного провідника ОУН Степана Бандери".

Списки нагороджених відзнакою Бандери були складені на основі пропозицій, які комісія облради з питань культури, національного і духовного відродження отримала від політичних партій, громадських організацій і органів місцевого самоврядування.

У проекті рішення було 357 політичних і громадських діячів. Окрім них, облрада проголосувала за нагородження ще чотирьох претендентів: Романа Шухевича, Євгенія Коновальця, Ярослава і Ярослави Стецько.

Також була висунута пропозиція нагородити цим знаком Степана Бандеру, але її зняли. Глава облради Ігор Олейник логічно відзначив, що "нагородження Бандери знаком його імені виглядатиме дивно".

Рішення про нагородження почесним знаком було ухвалене у зв’язку з відзначенням у 2009 році 100-річчя від дня народження Степана Бандери.

Тим часом депутати Тернопільської міської ради в черговий раз ухвалили звернення до президента Віктора Ющенка з проханням присвоїти видатному провіднику українського національно-визвольного руху Степану Бандері звання "Герой України" посмертно.

Читайте також:

У Львові відзнакою Бандери хотіли нагородити екс-комсомольців

Карти з портретом Бандери викликали хвилю протестів у Львові

На Прикарпатті відкрили Центр патріотичного виховання ім. Бандери

Львівські націоналісти передали Мєдвєдєву і Путіну книги про Бандеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: