Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Прикарпатті вистежили BMW з фейковими поліцейськими номерами

Нахабні власники авто відбулися штрафом.

Дорогу іномарку з поліційним спецномером затримали прикарпатські правоохоронці. Власником авто виявився 20-річний житель Рівного, який приїхав у гості до рідних у Долину, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Увагу до себе машина привернула нахабною парковкою – її залишили на місці для інвалідів біля однієї з крамниць. Громадські активісти почали з'ясовувати, хто з правоохоронців дозволяє собі таке нахабство. Дуже швидко стало зрозуміло, що машина не належить місцевим копам. Тоді до пошуків долучилася поліція. BMW знайшли і з'ясували, що номери на ній – підробні.

Відео На Прикарпатті правоохоронці затримали дорогу іномарку з поліційним спецномером

Зухвалий молодик-власник машини і його супутник розповіли, що сині номерні знаки знайшли, а сам водій має інвалідність. Однак підтверджуючих документів він не надав. Відтак отримав два протоколи: за неправильне паркування та використання підробних номерних знаків. "Вони себе поводили нахабно. В них не було й думки вибачитися чи визнати, що вони порушують закон", - розповів громадський активіст Дмитро Кренців.

Порушника з поліції відпустили, автомобіль йому повернули. А підробні поліцейські номери долинські правоохоронці залишили собі на згадку.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Вибір редакції