На Прикарпатті впіймали "могильну" аферистку (відео)

На Прикарпатті затримали жінку, яка обдурила багатьох місцевих жителів, обіцяючи виготовити надгробки, а натомість просто зібрала гроші і зникла.


Міліція затримали 41-річну жительку Житомирської області, що вирішила на Прикарпатті "заробити" шахрайством. Жінка їздила на таксі сільськими населеними пунктами, пропонуючи людям свої послуги у виготовленні надмогильних пам’ятників і, відповідно, беручи завдаток, - повідомили в ЦЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.

А щоб люди могли переконатися в тому, що підприємлива жінка слів на вітер не кидає, вона показувала альбом з фотографіями і зразками пам’ятників, виготовлених на замовлення вдячних клієнтів. Житомирянка обіцяла певні знижки, враховуючи літню повінь. Багато селян "повелися" на такі байки, а вибравши в альбомі варіант надмогильного пам’ятника, давали завдаток. Його сума залежала від кінцевої вартості роботи з виготовлення і встановлення пам’ятника.

Але люди з різних сіл Снятинського, Тлумацького, Городенківського, Коломийського районів так і не дочекалися приїзду жінки в призначений нею день. Вже тепер, коли працівники міліції збирають заяви обманутих громадян і водночас вивчають спосіб життя затриманої, є зрозумілим, що жінка виявилася звичайною аферисткою. Аванси від людей вона витрачала на власні потреби, дозволяючи собі повсякчас користуватися послугами таксі і проживати в готелях.

Тільки за два дні перевірок снятинська міліція вже отримала близько 20 заяв від ошуканих людей, які з квітня до вересня віддали частину своїх заощаджень на благородну страву поновити пам’ятники на могилах своїх померлих родичів і сподівалися на обіцянки жінки. Кожний з потерпілих втратив від 500 до 1 500 гривень. Заяви аналогічного змісту надійшли й у Тлумацький та Городенківський райвідділи міліції. За найскромнішими підрахунками, аферистка обманула щонайменше 70 громадян, в тому числі багатьох людей літнього віку.

ВідеоАферистка нажилася на горі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: