Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Прикарпатті закрили відпочинковий комплекс, де отруїлися понад 30 туристів

Фахівці виявили у комплексі низку порушень санітарних норм.

В Івано-Франківській області тимчасово закрили туристично-відпочинковий комплекс "Сяйво Карпат", де отруїлися 36 людей.

Про це повідомили у прес-службі ГУ Держпродспоживслужби області.

"Вжито адекватні до ситуації заходи реагування, а саме, винесено розпорядження про тимчасове призупинення діяльності закладу з поданням відповідної заяви до суду; складено протокол про правопорушення у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та санітарного законодавства", - йдеться у повідомленні.

ВідеоНа Прикарпатті збільшилась кількість отруєних туристів

За даними служби, за результатами обстежень закладу було виявлено порушення вимог санітарного законодавства та законодавства про безпечність, а також окремі показники якості харчових продуктів, що могли зумовити виникнення спалаху.

Як зазначається, станом на 27 липня кількість постраждалих на гостру кишкову інфекцію в туристично-відпочинковому комплексі становить 36 осіб, серед яких 30 дітей; з лікарні виписано 30 осіб, з них - 24 дитини.

Наразі проведення комплексу протиепідемічних заходів триває, ситуація перебуває на контролі Держпродспоживслужби, до Національної поліції було передано отримані матеріали для порушення кримінальної справи.

Нагадаємо, спочатку від харчового отруєння на Прикарпатті постраждали 16 гостей відпочинкового комплексу. Серед них – громадяни Польщі, Німеччини та України. З них шестеро – неповнолітні. Лікарі діагностували в потерпілих гострий ентероколіт легкого та середнього ступеня важкості. Згодом кількість постраждалих зросла вдвічі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції