Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Прикарпатті 85-річна пенсіонерка перетворила своє обійстя на музей просто неба

На Прикарпатті 85-річна пенсіонерка перетворила своє обійстя на музей просто неба

Жінка розмалювала паркан,хвіртки, будинок і пороги.

На Прикарпатті 85-річна Параскевія Левчук перетворила своє обійстя на музей просто неба. Розмалювала геть усе - від паркана до долівки. Дивитися на незвичну садибу ходять не лише місцеві, а й туристи, йдеться у ТСН.19:30.

Хату бабусі Параски видно ще з вулиці. В кольорі усе - хата, стайня, хвіртки, пороги, килимки і навіть доріжки. "Я люблю, щоб було гарненько. Ночами не буду спати, а буду робити". - каже Параскевія Михайлівна.

Жінка розповідає, що майже півстоліття тому з чоловіком збудували хату і одразу взялися її розмальовувати, а ще робили людям ремонти. Якби не війна, каже, може б стала художницею, а так з дев'яти років довелося йти працювати. "Тато пішов на війну. Прийшла картка, що загинув. Пішла в колгосп вівці пасти. Я два класи лише маю", - каже Параскевія Левчук.

Відео 85-річна бабуся на Прикарпатті перетворила своє обійстя на барвистий музей просто неба

Бабця Файна - так у селі Раковець на Прикарпатті називають 85-річну Параскевію Левчук. Вона перетворила своє обійстя на музей просто неба. Розмалювала геть усе - від паркана до долівки. Дивитися на незвичну садибу ходять не лише місцеві, а й туристи. Не стрималася і ТСН.  

85-річна бабуся на Прикарпатті перетворила своє обійстя на барвистий музей просто неба

Попри це пенсіонерка каже, що завжди малювала. Бабуся що два-три роки підфарбовує своє обійстя, бо на сонці колір вигорає. Фарби купує на пенсію

У хаті жінки теж наче в музеї. Старі сервізи, вишиті власноруч рушники і подушки. У селі  її кличуть бабця Файна. До Файної йдуть не лише односельці, а й туристи. Вони відвідують замок 17 століття та порт на Дністровському каньйоні і неодмінно  хочуть побачити обійстя бабусі Параски.

Кореспондентка ТСН Наталка Волосацька.

Залиште свій коментар

Вибір редакції