Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На проблеми з деклараціями найбільше скаржаться депутати, судді та прокурори – НАЗК

Подовжувати термін подання е-декларації не збираються.

До завершення подачі електронних декларацій залишилось чотири дні та ночі, і цей термін подовжувати не будуть. Про це повідомили під час позачергового відкритого засідання Національного агентства з питань запобігання корупції.

Нині вже близько 50 тисяч користувачів подали декларації, причому велика кількість активізувалась саме в останній тиждень – від понеділка, 24 жовтня. З цим, кажуть у НАЗК, пов'язані найбільші проблеми. Якщо раніше на добу реєструвались 300-400 осіб, то від понеділка щодня прибувало більше 8 тисяч декларантів. Крім того, декларації подають й ті, хто не повинен цього робити згідно із законом.

На засіданні визнали три великих збої, які відбулись протягом останніх трьох днів, водночас понарікали на те, що скаржаться найбільше не рядові чиновники. З 24 до 27 жовтня НАЗК отримала більше 200 листів-скарг на збої у роботі системи, більшість з тих, хто висловив своє невдоволення – народні депутати, судді та прокурори.

У НАЗК сподіваються, що надалі подачі декларацій не відкладатимуть на останній момент.

На цьому ж засіданні заступник директора департаменту Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Юрій Циплинський поскаржився на мережеві атаки.

Відео Електронні муки декларування: з якими труднощами стикаються чиновники під час заповнення декларацій

Залиште свій коментар

Вибір редакції