Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На прохання говорити українською донецький губернатор послав хлопця до Івано-Франківська

Анатолій Близнюк під час відвідування ринку послав "провокатора", який "хотів зробити з нього одеського даїшника" і вимагав розмови українською, до Івано-Франківська.

Візит Анатолія Близнюка на ринок_9
Остров
Візит Анатолія Близнюка на ринок
Голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк під час відвідування в суботу ринку мікрорайону "Текстильник" посварився з хлопцем, який хотів розмовляти з ним українською. Близнюк послав його до Івано-Франківська.

Юнак, за зовнішнім виглядом мало схожий на представника ринкового бізнесу або покупця, який прийшов в суботній день за продуктами, задав губернатору риторичне питання про те, як бути молодим людям, які не можуть знайти собі гідну роботу.

Голова обладміністрації спробував було вступити з молодою людиною суперечку, проте нарвався на репліку юнака: "А чому ви розмовляєте зі мною російською мовою, якщо я звертаюся до Вас по-українськи". Анатолій Близнюк не став вдаватися в тонкощі національного питання. "Ти провокатор - йди звідси! До Івано-Франківська!", - заявив він юнакові.

Працівникам ринку така реакція губернатора сподобалася. Ринкові торговці повністю підтримали позицію Анатолія Михайловича. "Понаїхали тут з Івано-Франківська", - сказала одна жінка.

А вже у понеділок Анатолій Близнюк на прес-конференції з гордістю розповів про цей інцидент.

"Підійшов на ринку молодий хлопець, років дев'ятнадцяти: "А чому ви з народом спілкуєтеся не на рідній мові? Чому ви на іноземній мові розмовляєте?". Я перейшов з ним на українську мову. А воно йому не треба. Йому би варіант, як з тим даїшником, який там сказав щось про українську мову. Він цього хотів. Він просто натуральний провокатор. Він же не інтерес людей дотримується, йому спровокувати треба, щоб щось губернатор сказав!", - сказав Близнюк.

Як відомо, минулого тижня з правоохоронних органів був звільнений одеський інспектор ДАІ, який назвав українську мову "телячою".

Читайте також:

Мер Донецька не розмовляє українською, щоб його не вважали божевільним

Одеського даїшника звільнили за "тєлячью мову"

Одеський даїшник на питання українською: "Нє понімаю тєлячью мову" (відео)

Звільнений за "тєлячью мову" даїшник: мене навмисно довели до сказу

Відео Близнюк розмовляє українською

Залиште свій коментар

Вибір редакції