На прохання повернути депозит дідуся за ноги викинули з банку

Літній чоловік прийшов за депозитом, натомість отримав таких стусанів, що найближчі кілька тижнів проведе в лікарні.

У Дніпропетровську охоронці банку, попри поважний вік вкладника - 73 роки, - взяли дідуся за ноги і стягнули по сходах, а потім просто викинули на вулицю.

Швидку допомогу чоловіку викликали перехожі та свідки цієї розправи, а охоронці продовжили своє чергування, ніби нічого не сталося.

Єдина провина постраждалого в тому, що він хотів забрати депозит, термін якого сплив ще місяць тому, або ж отримати письмове пояснення, чому грошей не видають.

Безневинне прохання розлютило менеджера банку і проти 73-річного дідуся пішли двоє охоронців атлетичної статури.

"Вони тягнули мене за ноги, я плакав і просив, щоб відпустили, а вони мене по сходам тягнули", - розповідає Іван Литовкін, постраждалий вкладник.

Медики кілька годин боролися із важким серцевим нападом літнього чоловіка, крім того у нього стався струс мозку та нервовий зрив.

"Дуже сильний стрес, і як він себе буде почувати надалі, залежить від того, як організм впорається з цим стресом", - каже завідувач терапевтичного відділення Ольга Бутеріна.

Свідками знущання зі старого стали більше десятка людей, однак їхнє заступництво охоронців не зупинило.

"З людиною обходилися, як із собакою", - кажуть очевидці подій.

У банку говорити про інцидент не хочуть. Замість цього знову викликають охорону, а всю провину перекладають на вкладника.

Співробітники банку розповідають, що "ми хотіли, щоби він пішов, а він відмовився, якби не це, то нікого б не викликали".

Постраждалий каже, щойно він одужає, неодмінно напише заяву до міліції, адже його родичам сказали, що охоронці не мають права у таких випадках застосовувати фізичну силу, бо їхня головна зброя – переконлива бесіда.

Читайте також:

Житель Дніпродзержинська спалив себе через борги перед банком

Тимошенко: кризу в банківській системі подолано

8 найбільших банків України почали дострокове повернення депозитів

Вкладники банку "Надра" продовжують себе спалювати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: