На пункті пропуску "Чаплинка" в анексований Крим не пускають понад 150 фур

Дата публікації
На пункті пропуску "Чаплинка" в анексований Крим не пускають понад 150 фур

На КПП "Чаплинка" розтягнулася черга із фур. / Новое время

Черга розтягнулася більше, ніж на 2 кілометри.

На пункті пропуску Чаплинка на адмінкордоні з Кримом не пропустили більше 150 фур. Про це повідомляє "Новое время".

За даними видання, водії чекають пропуску тут уже два дні, у п'ятницю вони завантажилися товаром у Цюрупинську Херсонської області.

Воднчас, за інформацією кореспондента ТСН Олени Ваніної, черга з фур та вантажівок розтягнулася більше, ніж на 2 кілометри.

Представниками батальйону "Херсон", "Правого сектора" і "Січі", які блокують пункт пропуску, прийнято рішення не пускати машини в анексований Крим. Водії фур обурені.

Крім того, є дані про те, що на початку блокади була пропущена одна фура, яка прямувала з Криму і була порожня.

У неділю, 20 вересня, о 12:00 стартувала організована кримськими татарами акція з блокування проїзду на територію окупованої Криму вантажних авто. Глава Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що кінцева мета блокади Криму - деокупація Криму і відновлення територіальної цілісності України.

Під час акції він закликав створити на українській стороні адмінкордону з Кримом продуктові роздрібні ринки, де жителі півострова зможуть закуповувати товари за доступними цінами.

За його словами, тільки за останні п'ять місяців товарообіг між аннексированным півостровом і Україною досяг 475 мільйонів доларів.

Наступна публікація