На Раді Європи обговорили судову реформу в Україні

Парламентарі країн Європи обговорили судову реформу в Україні та надали свої поради щодо розвитку цієї сфери.

Під час парламентської сесії в Раді Європи парламентські делегації європейських країн обговорили стан реформування судової гілки влади в Україні. Про це під час перебування в Страсбурзі повідомив народний депутат України, член парламентської делегації Валерій Писаренко.

Політик наголосив, що українська делегація змогла донести зміст основних положень судової реформи в Україні до членів парламентських делегацій в Раді Європи. У своєму зверненні до членів ПАРЄ в ході обговорення питання про стан демократії в Європі Валерій Писаренко подякував членам Венеціанської комісії і Ради Європи, які надихнули України на системну судову реформу.

Депутат підкреслив важливість імплементації в національне законодавство України основних рекомендацій ПАРЄ і Венеціанської комісії.

Особливу увагу було приділено положенню про спрощений порядок доступу до правосуддя громадян, скороченню впливу президента і парламенту на діяльність судових органів, посиленню ролі суддівського самоврядування, ліквідації інституту подвійної касації, встановленню реальної незалежності суддів при одночасному посиленні відповідальності за завідомо неправосудні рішення судів.

Наприкінці звернення Писаренко зазначив, що позитивні зміни вносять до порядку денного Ради Європи питання про необхідність завершення процедури моніторингу щодо України та початку нового формату діалогу.

Читайте також:

Парламент дав старт судовій реформі

Судова реформа в Україні зменшить повноваження президента і парламенту

У Януковича переписали судові правила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: