На ремонт доріг виділили півмільярда гривень

Основна увага буде приділена ремонту тих ділянок доріг державного значення, які проходять населеними пунктами.

Міністерство транспорту та зв`язку виділило 500 млн грн на покращення в 2009 році стану доріг державного значення, які співпадають із дорогами населених пунктів.

Про це повідомив сьогодні журналістам у Дніпропетровську міністр транспорту та зв`язку Йосип Вінський.

За його словами, Мінтранс почав реалізацію програми з передачі з балансу місцевих рад на баланс "Укравтодору" автодоріг у містах і селах України.

"Це абсурд, коли хороша державна дорога в якійсь Зачепилівці переривається на два кілометри дорогою з ямами й вибоїнами", – сказав Вінський.

За словами міністра, програма виконуватиметься цільовим чином, незважаючи на те, що надходження до спецфонду Мінтрансу від реалізації бензину й автомобілів поточного року істотно скоротилися.

Як повідомлялося, "Укравтодор" має намір до 1 травня ліквідувати сезонні руйнування автодоріг державного значення, до 1 червня – місцевого значення.

За словами голови "Укравтодору" Вадима Гуржоса, на поточні ремонти цього року загалом направлять 4 млрд грн, включаючи зимове утримання й ремонти після зими. Крім того, на капітальні ремонти й будівництво автодоріг буде витрачено ще понад 6 млрд грн.

Загалом у 2009 році у держбюджеті передбачено 16 млрд грн на фінансування доріг загального користування, порівняно з 10 млрд грн у 2008 році.

За даними голови відомства, з 20 тис км автодоріг державного значення 85% потребують повного оновлення.

Довідка. В Україні понад 700 тис км автодоріг. На балансі ”Укравтодору” перебуває 170 тис км доріг, із них 20 тис км – державного значення й 150 тис км місцевого значення.
86 тис км автодоріг – це комунальні автодороги, що не відносяться до балансу "Укравтодору".

Читайте також:

У Києві знову провалився автомобіль під асфальт

Мер Запоріжжя впав з мотоцикла та зламав собі ребра

У Києві знову провалився автомобіль під асфальт

Меру Івано-Франківська подарували "Запорожець" за "європейські дороги"

Запорізького чиновника ув'язнили через ями на дорозі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: