На ремонт столичних доріг виділили понад 100 млн грн

Київавтодор проведе середній ремонт головних магістралей Києва, зокрема буде замінено верхній шар покриття на цих дорогах.

У 2010 році на ремонт доріг у місті Києві комунальному підприємству "Київавтодор" буде виділено 101 млн грн.

Про це повідомив у понеділок, 1 березня, журналістам на прес-конференції головний інженер КП "Київавтодор" Василь Мельниченко.

За його словами, цих коштів вистачить на ремонт дорожнього покриття на 60% від нормативу ремонту доріг, який становить 1 млн 335 тис. квадратних метрів доріг на рік. Мельниченко повідомив, що до кінця травня буде завершено ліквідацію ямковості на дорогах Києва.

В той же час до листопада буде проведено середній ремонт головних магістралей Києва, зокрема буде замінено верхній шар покриття на цих дорогах. Середній ремонт буде проводитися по проспекту Паладіна, проспекту Перемоги, Кільцевій дорозі та інших. Повний список об’єктів, де буде проводитися ремонт, "Київавтодор" оприлюднить пізніше. Загалом, за словами Мельниченка, 85% доріг Києва потребують капітального ремонту. Майже всі вони відслужили по три терміни гарантійної експлуатації, що становить близько 10 років.

Як повідомлялося, раніше у Київському автодорі заявили, що капітального ремонту потребують 80% давно зношених асфальтових шляхів.

Для того щоб повністю відремонтувати цих 80% старих доріг за нормативами і за реальною ситуацією на це потрібно 7,8 млрд грн.

Читайте також:

На ремонт доріг в Україні необхідно 7,8 млрд грн

До інавгурації Януковича з центру Києва приберуть сніг

Прокуратура вимагає негайно очистити Київ від снігу

Великі затори паралізували рух у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: