На "Рівнеазот" сталася аварія

Займань, значних пошкоджень і шкоди навколишньому середовищу не було, постраждалих серед персоналу немає.

6 серпня о 5:45 було зупинено роботу ВАТ "Рівнеазот" через вихід із ладу сепаратора газового конденсату в одному з цехів виробництва аміаку.

Як повідомили у прес-службі "Рівнеазоту", займань, значних пошкоджень і завдання шкоди навколишньому середовищу не було, постраждалих серед персоналу немає.

Спеціалізовані служби підприємства і МНС відреагували оперативно, але, на думку фахівців підприємства, практичної необхідності в їхніх діях не було. Наразі силами ремонтних служб "Рівнеазоту" проводиться відновлення працездатності обладнання, й найближчим часом підприємство повернеться до штатного режиму роботи.

Згідно з повідомленням міського управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення, на підприємстві відбулася розгерметизація одного з резервуарів, внаслідок чого зірвало його кришку. Але шкідливих викидів у атмосферу не відбулося й ніхто не постраждав. Під час аварії в цеху нікого не було, оскільки він перебуває на ремонті.

На думку помічника генерального директора ВАТ "Рівнеазот" Ігоря Лопацького, підприємство повернеться до штатного режиму роботи в найближчі 2-3 дні.

ВАТ "Рівнеазот" є одним із найбільших в Україні виробників мінеральних добрив і азотних сполук. На виробництві постійно зайняті близько 5 тисяч осіб.

Завод належить структурам Фірташа.

Читайте також:

Тимошенко збирається реприватизувати завод Фірташа

В Україні зупинилося третє найбільше хімпідприємство за добу

Рівне може потонути у нечистотах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: