Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Рівненщині 19-річна мама на три дні "забула" вдома дитину заради дня народження подруги

У профільній соціальній службі проблеми в цьому не бачать.

На Рівненщині мати залишила вдома саму однорічну дитину, яка ще навіть не ходить. Жінка пішла святкувати день народження подруги, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

19-річної мами не було вдома три дні. Вона та бабуся дитини тепер про цей випадок воліють не говорити, але він настільки шокував поліцейських, що правоохоронці розповідають усе сам. "Близько 11 години мама залишила свою малолітню дитину на дивані, а сама пішла на гуляння до своєї знайомої на день народження. Так як час затягнувся, перебувала на святкуванні три дні", - каже старший інспектор ювенальної превенції Вараського відділу поліції Зоряна Мельник.

Відео На Рівненщині мати покинула на 3 доби однорічне дитя, бо пішла святкувати день народження подруги

Хлопчика врятувала його прабаба, яка раптом повернулась із села. Дитина на той чай сама була в квартирі, тож пенсіонерка повідомила правоохоронцям, що її онука зникла, залишивши дитину і не виходить на зв'язок. "Тобто дитина могла впасти з дивана. Могло закінчитись фатальним наслідком. Дитина була заплакана, дитина була змучена і морально виснажена. Так як це був тривалий період часу", - пояснює Мельник. Натомість у службі в справах дітей загрозу вважають перебільшеною, а здоров'ю дитини насправді небезпеки не було.

Сусіди горе-матері кажуть, що про цей прецедент не чули, але жінку характеризують не дуже позитивно та називають її "непутьовою". Виявляється, 19-річна мати має ще й старшого сина, якому вже 2,5 роки і він після розлучення батьків живе з 22-річним батьком у селі. Той готовий прихистити й меншого, щоби він не наражався на небезпеку. "Я розумію, що треба їхати спасати дитину. Я пробував пару днів тому забрати її з дитиною, а вона не захотіла", - каже Василь Бакшин.

Тим часом за ухилення від батьківських обов'язків матір оштрафувала поліція – на 51 гривню. В поліції кажуть, що це максимальний штраф, який передбачений санкцією відповідної статті.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції