Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Рівненщині багатодітна жінка в 18 раз стала матір'ю

Породілля та дитина почуваються добре.

У селі Познань Рокитнівського району Рівненської області жінка народила 18 дитину. Про це повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко на своїй сторінці у соцмережі Facebook

"З великої родини починається успішна держава. Приємна новина. Багатодітна мати Ковалевич Людмила Петрівна з села Познань Рокитнівського району народила вісімнадцяту дитину. Дівчинка добре себе почуває, мама теж", - повідомив він.

Нагадаємо, у листопаді стало відомо, що в Україні зменшується кількість населення, а кількість померлих перевищує кількість народжених українців.

За даними Державної служби статистики, суттєвим є перевищення кількості померлих над кількістю народжених. На 100 померлих - 59 народжених.

ВідеоБагатодітна родина погорільців майже рік чекає від влади нове житло

Багатодітна родина з Київщини, у якій росте дев'ять дітей, лишилася без даху над головою. Наприкінці 2017 року в них згорів будинок. Зараз багатодітна родина живе у реабілітаційному центрі. З того дня вони отримали 10 000 гривень допомоги від районної адміністрації і ще купу листів з обіцянками побудувати будинок на 103 метри квадратні. Та несподіваний сюрприз від чиновників іще чекає на цю родину.

Багатодітна родина погорільців майже рік чекає від влади нове житло

Залиште свій коментар

Вибір редакції