Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Рівненщині блискавка, що вдарила у зупинку, вразила трьох чоловіків

Один з постраждалих досі у реанімації.

На Рівненщині блискавка вдарила в автобусну зупинку і вразила трьох чоловіків. Вони одночасно впали непритомні, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Постраждалих відразу шпиталізували: двох - до реанімації, одного - до травматології.

Сталося все таким чином: батько проводжав сина на автобус до Києва. Раптом почалася гроза. До чоловіків приєднався водій мопеда, який проїздив повз, а ще за кілька секунд в зупинку вдарила блискавка і всі троє опинилися на землі.

Олександра Болтрика уже перевели з реанімації до травматології. Його стан стабілізували, утім пацієнт ще досі важкий. На його капелюсі залишились пропалені дірки, а на голові зашивали рвані рани.

"Я тільки мопеда поставив і відійшов, і мене раз - вимкнуло. Я просинаюсь - "де я?". Дивлюсь, і не зрозумів, що таке, що трапилось", - розповідає чоловік.

Відео На Рівненщині блискавка вразила одразу трьох чоловіків

Блискавка на зупинці поцілила ще у батька та сина. Старший чоловік у задовільному стані теж у травматології. Його та Олександра Болтрика ще мають детально дообстежити.

Та найбільше постраждав 27-річний хлопець. Він нібито під час грози говорив по телефону і саме в нього влучив розряд. Юнака доправили непритомного в судомах. Він і досі в реанімації.

"На даний момент стан хворого стабільно важкий. Він прийшов до тями. Упізнає родину, порушення ритму серцевого немає. Загрози для життя немає", - коментує лікар-анестезіолог Сарненської райлікарні Ольга Сидорчук.

Не те, що говорити по телефону під час грози не можна, а й тримати їх увімкненими - небезпечно, застерігають рятувальники. А ще нагадують - під час грози треба відійти подалі від водойм. Не ховатися під високими деревами, особливо соснами, дубами та тополями. А посеред поля шукати найнижчу місцину. Медики не приховують - цим чоловікам іще поталанило.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції