На Рівненщині блискавка спалила хату патрульному поліцейському

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди залишилися без даху над головою та навіть без одягу.

На Рівненщині посеред ночі блискавка влучила в будинок просто поруч із ліжечком однорічного малюка. Хата миттю зайнялася, родина ледве врятувалася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Двоповерховий будинок полум’я охопило практично миттєво. Понищені стіни – це все, що лишилося від житла. Однорічний Іванко тупцює по згарищу, він уцілів дивом. "В оцей кут, за два метри від ліжечка малого, влучила блискавка. Одразу відвалився шматок стіни, відвалилася стеля", - каже погорілиця Іванна Загородня. В будинку жив патрульний Максим разом із дружиною, її 15-річними сестрами, синочком, тестем та тещею. "Я не можу на це все дивитись. Ми роками оце все будували, і все так за дві години згоріло", - плаче погрілиця Галина Жадан.

ВідеоУдар блискавки: дві родини залишились без даху над головою

На Рівненщині посеред ночі блискавка влучила в будинок просто поруч із ліжечком однорічного малюка. Хата миттю зайнялася, родина рятуючись встигла лише з вікна викинути хоч якісь документи. Тепер чотирьох дорослих та трьох дітей взяли до себе жити сусіди, дали одяг та харчі.  

Удар блискавки: дві родини залишились без даху над головою

Люди дякують Богу, що самі живі лишилися. "Побачив, як вони лежать під ковдрою на цьому ліжку, де вони спали, і гіпсокартон вже на них лежав – той, що на стелі", - пригадує Максим Загородній. "Піднімали дітей, вдягалися, найнеобхідніше – документи. Які речі, ох… Важко згадувати", - зізнається погорілець Віталій Жадан. Вони залишилися без житла, грошей і навіть одяг дали добрі люди. На роботу Максиму йти ні в чому – згоріла поліцейська форма. Але особливо шкода першої вишиванки маленького Іванка, яку гаптувала прабабуся. "Згоріло абсолютно все, чоловік вчора відкопав ланцюжок, в якому хрестили дитину – хоча б ми знайшли", - каже Іванна Загородня.

Погорільці переконані, що бодай дещо можна було врятувати, аби на виклик, як просили, приїхало одразу кілька пожежних машин, і зробили це швидше. "Ті хлопці, що приїхали гасити, вони дуже добре свою роботу знають. Я сам в пожарці працював, все чітко, швидко, але просто диспетчер каже: в мене протокол, що поки мені не відзвоняться, що закінчилася в машині вода, я не відправляю другу", - розповів Максим Загородній. "У них через 5-7 хвилин закінчилась вода, і вони знов поїхали набирати воду", - пригадує Іванна Загородня.

Фотогалерея "Матір всіх гроз" прокотилась Британією: по країні вдарили більше 15 тисяч блискавок (10 фото)

Пожежники запевняють – робили, що могли. У них хоч і дві машини, та чергує один караул, який спершу і поїхав. "Машина приїхала від часу повідомлення в межах норми, в зв’язку з тим, що був закритий переїзд, мусили об’їжджати по місту. Виїжджає перший караул, а інший, резервний, дається команда і збирається", - розповів керівник пожежної частини м. Здолбунів Олег Голодько.

Скільки грошей потрібно на відновлення житла – в родині лише підраховують. Усі заощадження якраз витратили на ремонт будинку, зараз людям подітися нікуди – їх прихистили сусіди. "Уділили їм, що можна вділити. Кухня наша – кухня ваша. Хата, душ наш – ваш. Чисто по-людськи. Я пережив біду, я знаю, що таке біда", - каже Володимир Мулярчук. "Небайдужі люди приносять і питають, що потрібно. Я хочу їм подякувати, бо дуже важко, розумієте", - зізнається погорілець Віталій Жадан. Поки родина шукає можливості відбудувати житло, сусіди обіцяють не відмовляти у прихистку. Надати ж допомогу цій родині можна переказом на картку Приватбанку 5168 7573 1179 0424. Отримувач коштів – Приходько Ніна Михайлівна.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції