Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Рівненщині четверо підлітків побили і пограбували 61-річного пенсіонера

Юнаків затримали і заощадження повернули.

Четверо юнаків перестріли на вокзалі пенсіонера й попросили кілька гривень. Чоловік дав, а коли пішов додому, його наздогнали та повалили з ніг, потому ще й обнишпорили хату, йдеться в ТСН.16.45.

«Йшов, чую - удар, потім ще один удар. Скільки мені треба? Впав і все», - каже постраждалий.

Без жодного слова збили з ніг та почали лупцювати. Сталося це неподалік хати пана Анатолія. Четверо хлопців - їм 13, 14 та 15 років - спершу зустріли пенсіонера на вокзалі. Попросили кілька гривень. «Дістав 5 гривень, а вони в мене з рук випали. Кажу, що беріть 5 гривень. Вони взяли, та я й пішов. І тут мене наздогнали», - пригадує чоловік.

Пенсіонер, який і так ледь ходить після інсульту, впав. Підлітки сховалися, їх наполохала машина, яка проїздила повз. Водій зупинився, підняв пенсіонера, провів на подвір’я та пішов. І тільки пан Анатолій дістав ключі від хати, як знову наскочили підлітки. «Вдвох тримали, а вдвох пішли в хату», - розповідає Анатолій Толочик.

Обнишпорили там, а коли дізналися, що грошей в пенсіонера більше немає, забрали банківські картки і били, поки чоловік не назвав пін-код. З картки зняли все, що було - 2 900 гривень. Прихопили телефон чоловіка та втекли. Невдовзі їх затримала поліція. Слідчі кажуть, у відділку мусили стримувати приголомшених вчинком синів матерів. Усі четверо хлопців виховуються без батька. «Я з ними провів нормальну бесіду. Тут їх батьки почали бити при нас. Ми батьків заспокоювали», - розповідають в поліції.

Матір одного з хлопців каже: син жалкує про скоєне. Хоча, запевняє, сам пенсіонера не бив. «Я не можу сказати, що у нас не благополучна сім’я. Дуже розкаюється, тому що він тепер розуміє, що йому все перекрито», - каже жінка телефоном журналістам.

Розкаюється, мовляв, ще один 15-річний нападник. «Тільки замахнувся. Тільки Павлік раз з ліктя вдарив і все», - каже мама іншого з нападників.

А от у родині Павла нічого не визнають. Мама хлопця стверджує, що про побитого і пограбованого пенсіонера уперше чує. Хоча сусіди підтверджують: саме тут живе 15-річний Павло.

В поліції кажуть, батьки 13-річного хлопця відбудуться штрафом.  А підліткам, що досягли 14 років, загрожує 6 років за ґратами. «Вже неодноразово потрапляли в поле зору ювенальної превенції. На них складались на батьків протоколи, що вони гуляють в нічний час доби, зловживають алкогольними напоями», - каже заступник керівника Костопільського відділу поліції Юрій Леник.

Втім, в усіх чотирьох є пом’якшувальна обставина: батьки викрадені гроші пенсіонеру повернули. Сам пан Анатолій, якого не пожаліли хлопці, їх шкодує. «Я знаю, що з ними робити? Посадять, але шкода і їх через те, що пацанва. Життя буде зіпсоване», - каже чоловік.

Але перестріти їх на темній вулиці чоловік не хоче.

Кореспондент Анна Махно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції