На Рівненщині чупакабра покусала бабусю

Стареньку жінку, яку покусала чупакабра, син знайшов у калюжі крові. Її ледве врятували.

Чупакабра почала кусати не лише тварин, а й людей. На Рівненщині звір покусав пенсіонерку, яка підійшла до клітки з кролями, щоб погодувати їх.

Чупакабра глибоко вп'ялася зубами в праву ногу жінки й залишила десять рваних ран. "Я підійшла до клітки з кролями. Бачу, якийсь звір сидить. Взяла вила й хотіла його прогнати. А він як скочив і вхопив мене за коліно. Почала кричати, а собака прибіг і гавкає на нього. Тільки тоді той звір пустив мене і втік", - розповіла пенсіонерка.

Жінка дуже перелякалася. А ще впала і втратила багато крові. Саме в калюжі крові і знайшов її син, який повернувся з роботи. Оскільки живе жінка на хуторі, то й покликати на допомогу було нікого.

Надія Зозолюк, потерпіла, описує чупакабру так: "Темно-коричневе таке, брови насуплені, ніс такий - як в кота, при кінці хвіст - як в риби, лапки задні довші, а передні коротші".

Нагадаємо, що уже протягом двох років з різних районів області надходить інформація про те що невідома тварина душить кролів та птахів. Проте вперше чупакабра напала на людину.

Медики зізнаються, таких ран вони досі не бачили - це не слід зубів вовка, лисиці чи собаки. Утім, життю бабусі вже нічого не загрожує. Щоправда, у лікарні вона проведе не менше місяця. Тим часом у її селі - паніка. Селяни вечорами не виходять із домівок, кролів та птицю зачиняють на два замки.

Читайте також:

Під Житомиром десятикласник вилами убив маленьке чупакабреня

Про чупакабру зняли фільм – страшний, кривавий та з матюками (відео)

Українська чупакабра переселилася на схід і народила чупакабренят

Тернопільські школярі зняли фільм про чупакабру

ВідеоЧупакабра від кролів перейшла на людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: