Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Рівненщині школяра на смерть засипало піском: кого звинувачують у загибелі

Селяни кажуть, що невідомі викопали копанку.

13-річного хлопця засипало піском на Рівненщині. Школяр зі своїм братом-близнюком гралися недалеко від хати. Хотіли викопати  тунель у лісі, де напередодні невідомі працівники витягли тони піску. Коли стався зсув, хлопця накрило горою піску, йдеться у ТСН.19:30.

Денис загинув за якихось 250 метрів від дому. Те, що бавилися у лісі, мамі не казали, батько - на заробітках. Брат-близнюк загиблого побіг додому допомагати дорослим, а брат лишився у лісі. Коли за годину Денис не повернувся, то близнюк захвилювався і пішов його шукати. Дорогою зустрів друзів. Знайшли лише шльопанці і побачили завалену яму. Одразу почав кликати дорослих на допомогу.

Відео На Рівненщині хлопчик загинув під піщаним завалом

Сталося це всього за 300 метрів від його хати. Поки мати була на роботі, підлітки-близнюки, граючись, почали копати в піщаній горі щось схоже на тунель. Згодом один з братів пішов додому попоратися по господарству, другий мав повернутися пізніше. Але так і не прийшов.  

На Рівненщині хлопчик загинув під піщаним завалом

Коли хлопця привезли у медпункт, то він був без ознак життя. Найімовірніше, він задихнувся одразу, коли на нього спустилася купа піску. "Просто на колінах впав і все", - каже сільський фельдшер Єва Маринич

У поліції, де розслідують нещасний випадок, про сім'ю, де, крім близнюків, є ще четверо дітей, відгукуються позитивно. "Родина не перебувала на обліку як не благополучна. Будь-яких скарг до правоохоронних органів на рахунок того, що діти не доглянуті не було", - каже заступник Рокитнівського відділу поліції Лілія Богданець.

Пісок посеред лісу у цій місцевості - річ звична. Його постійно набирають для своїх потреб місцеві. Ця копанка завелика, кажуть селяни. Переконують, що бачили, як нещодавно тут копали невідомі робітники. Саме їх у трагедії і звинувачують. Селяни підозрюють, що саме цим піском засипали їхні узбіччя. В облавтодорі свою провину заперечують. Чи не засипали узбіччя за рішенням сільради, дізнатися нелегко: у приміщенні нікого. Кабінети або зачинені, або порожні

Селяни кажуть, що голова у відпустці, поїхав на заробітки до Росії. Де секретар, який виконує його обов'язки, невідомо. Поки поліція шукає, хто набирав пісок, усе село зібралося на прощання з загиблим.

Кореспондент ТСН Анна Махно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції