Чоловік із розірваними колесами прийшов запитати, як можна їздити цією дорогою далі.
У суді на Рівненщині розглянули протокол, складений на водія за потрапляння у вибоїну. Патрульних викликав сам кермувальник, аби зафіксувати збитки і добитися відшкодування від дорожників, але замість цього йому довелося самому доводити невинуватість у суді, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
До Сарненського суду чоловік принім пошкоджені на поганій дорозі колеса та деталі авто. На підтримку Юрія Гриневича прийшли також інші водії, котрі невдоволені станом шляху Сарни – Рівне. Їх обурює поведінка патрульних, котрі назвали порушником самого водія, бо той начебто не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості і через це влетів у вибоїну. У автовласника відібрали посвідчення водія.
Суд став на бік водія та претензії правоохоронців відкинув. "Закрити за відсутності складу адмінправопорушення», - визначив долю протоколу на сплату Гриневичем штрафу суддя Сарненського районного суду Борис Слободянюк. У патрульній поліції рішення суду не коментують, але наполягають, що воно не означає, що протокол був складений неправомірно. "Було встановлено, що водій мав змогу об’їхати, що ліва зустрічна смуга вона дозволяла об’їхати вибоїну, якщо би водій був уважним, стежив за динамічною зміною дорожньої обстановки і вибрав би оптимальну швидкість», - заявив заступник начальника управління патрульної поліції в Рівненській області Андрій Крутень.
Але оскільки водія у суді не визнали порушником, це може допомогти йому при позові до облавтодору, на праці. Однак у адвоката інша думка. "Це нерви, це трата дорогоцінного часу, це матеріальна сторона. Безпідставно був складений протокол», - переконаний юрист Олександр Фіськов. І адвокат, і спікер-суддя Юрій Довгий радять водієві використати вердикт, як речовий доказ у судах щодо власної парафії.
Кореспондент ТСН Анна Махно